Darmowe Ogłoszenia Nieruchomości - Darmowa Reklama Nieruchomości - Mieszkania, Domy, Działki!

Zobacz galerię 07 styczeń 2017 22:55 od ivnet.pl

Darmowe Ogłoszenia Nieruchomości - Darmowa Reklama Nieruchomości - Mieszkania, Domy, Działki! 

Kupię, sprzedam, wynajmę, zamienię – tak najczęściej zaczynają się ogłoszenia z branży nieruchomości. Portali, na których można wystawiać wyżej wspomniane oferty jest naprawdę wiele, ale praktycznie każdy wymaga uiszczenia większej bądź mniejszej opłaty za publikację. Czy jest jednak sposób na darmową reklamę nieruchomości? U nas wszystko jest możliwe. Zapraszamy do przeczytania artykułu. 

Jak zarabiać na nieruchomościach?

Inwestycje w nieruchomości są jedną z najlepszych lokat kapitału. Wystarczy, że posiadasz dom lub mieszkanie i już możesz na nim zarabiać. Oczywiście im większy standard lokalu, tym większy dochód może Ci zapewnić. Wbrew pozorom zarabianie na nieruchomościach nie jest wcale trudne i nie wymaga ogromnych nakładów finansowych. 

Jak zarobić na swoim mieszkaniu?

Masz już lokal? Super! – niektóre osoby są na uprzywilejowanej pozycji, choć wcale nie muszą pochodzić z bogatych rodzin. Niejednokrotnie zdarza się tak, że w rodzinie ktoś odziedziczy mieszkanie, albo cały dom stoi pusty, bo wszyscy wyjechali za granicę do pracy. Zamiast marnować taki potencjał i pozwolić, by budynek stał opuszczony, warto go wynająć. Prawdopodobnie będzie konieczny remont i przystosowanie go pod wynajem, ale to nieporównywalnie mniejsze koszty niż zakup nowego lokalu.

Zrezygnuj z chwilowego komfortu mieszkania samotnie – mieszkanie w pojedynkę lub dwójkę jest przyjemne i wygodne, ale zamykasz sobie w ten sposób drogę do sporych dochodów. Jeśli jeszcze nie masz rodziny, a masz szczęście mieszkać we własnym „M”, dobrym rozwiązaniem będzie wynajęcie jednego pokoju współlokatorowi, z którym podzielisz się rachunkami, a nawet możesz liczyć na zysk. Możesz także na kilka lat zupełnie przeprowadzić się na przykład do rodziny, a mieszkanie wynajmować całościowo. Koszt wynajmu to 1000-2000 zł w zależności od lokalizacji, z tego przynajmniej połowa to Twój czysty zysk. Przy oszczędnym gospodarowaniu już za kilka lat będziesz mógł spokojnie kupić kolejne mieszkanie, tym razem już całkowicie pod wynajem, które będzie Ci generowało dalsze zyski. Wielu czołowych właścicieli agencji nieruchomości właśnie w taki sposób doszła do fortuny.

Jak kupić mieszkanie, nieruchomość? Nieruchomości – kupno i sprzedaż!

Weź kredyt i kup mieszkanie – to najdroższy i najbardziej ryzykowny sposób, ale plus jest taki, że masz świadomość inwestycji. Możesz skorzystać z wielu portali, np. z otodom.pl albo dom.gratka.pl Kupujesz lokal, który ma w przyszłości zarabiać na ciebie. Po latach spłacisz kredyt, a wtedy możesz zacząć myśleć o kolejnych inwestycjach, a może nawet własnej agencji nieruchomości? Przeczytaj artykuł Jak zarobić na własne mieszkanie!

Powyżej napisaliśmy o zarabianiu poprzez wynajem, ale rynek nieruchomości to także (a może przede wszystkim) kupno i sprzedaż nieruchomości. Na sprzedaży rzecz jasna każdy chce zarobić, ale czy na kupnie również można? Oczywiście, że tak. Może nie w sensie stricto, bo w końcu to kupujący wydaje złotówki, ale oszczędność kwoty rzędu kilku, czy nawet kilkunastu tysięcy złotych to również zysk.

Jak zarobić na sprzedaży nieruchomości?

Zadanie nie jest proste. To, ile otrzymasz pieniędzy za mieszkanie, dom lub inny budynek zależy od wielu czynników m.in.: lokalizacji, sytuacji gospodarczej regionu czy stanu technicznego i standardu. O ile na dwa pierwsze raczej nie mamy wpływu, o tyle dwa ostatnie punkty zależą od naszej inicjatywy. Dlatego, jeśli chcesz zmaksymalizować zyski, koniecznie przeprowadź generalny remont lokalu. Ta inwestycja z pewnością Ci się opłaci. Kolejnym punktem, mającym spore znaczenie przy ustalaniu kosztów jest sposób sprzedaży. Możesz to zrobić przez agencję, ale wiąże się to ze sporą prowizją. Jeśli chcesz zaoszczędzić wystaw ogłoszenia na dedykowanych portalach ogłoszeniowych. U nas, na ivnet.pl możesz to zrobić zupełnie za darmo.

Jak zarobić na kupnie i sprzedaży nieruchomości?

Im mniejsza cena, tym lepiej, ale nie kosztem obniżenia standardu. Nie ma nic gorszego niż utajone usterki bądź nieprzyjemne niespodzianki, które czekają na Ciebie już po zakupie. Jednego możesz być pewien - nie pobieramy opłat ani prowizji za wystawienie ogłoszenia. Oznacza to, że u nas możesz sprzedać lub kupić mieszkanie ponosząc koszty nawet kilkanaście procent tańsze w porównaniu do nieruchomości sprzedawanych u agencji pośredniczącej.

Darmowa reklama nieruchomości na ivnet.pl – dla kogo?

Na naszym portalu znajduje się osobny dział przeznaczony tylko na oferty z zakresu nieruchomości – sprzedaż, kupno, wynajem, wymiana itp. Takie rozwiązanie sprawia, że jest to miejsce absolutnie dla każdego – czy to osoby prywatnej, czy też firm zajmujących się wynajmem lokali, czy w końcu agencji nieruchomości, a nawet deweloperów. Podstawowa wersja ogłoszenia jest całkowicie darmowa. Możesz dodawać dowolną ilość darmowych ogłoszeń.

Wykupując pakiet specjalny możesz korzystać z wielu udogodnień m.in. możliwości promowania oferty poprzez e-mail, Facebook i inne Social Media oraz Blog OPI. Oferta może być wzmocniona filmami z YouTube oraz dobrymi zdjęciami, które w serwisie ivnet.pl można powiększać do rozmiaru całego monitora. Możesz korzystać z systemu kuponów rabatowych -  przeczytaj artykuły Jak zarobić przy pomocy kuponów rabatowych oraz Kupony rabatowe ivnet.pl, by zarobić pieniądze - mnóstwo korzyści! Użytkownik ma możliwość dodawania własnego programu partnerskiego, polecamy artykuł Jak zarobić pieniądze wykorzystując Programy Partnerskie? oraz artykuł Jak zarabiać w Programach Partnerskich, stale i coraz więcej?

Możesz zarabiać prawdziwe pieniądze na ivnet.pl - 35% wartości transakcji netto. Wystarczy baner lub link na swojej stronie, jak na helion.pl/ czy zlotemysli.pl/ , lub systempartnerski.pl

Zachęcamy do zarejestrowania się w naszym serwisie i częstego korzystania z wielu jego funkcjonalności, nie tylko darmowej reklamy nieruchomości. Zarejestruj się  i zarabiaj prawdziwe pieniądze!

 

Z wyrazami szacunku,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuDodaj komentarz

komentarze

 1. dnia 13 grudzień 2017 13:08 #1Czeslaw

  Darmowa reklama, a ile to kosztuje faktycznie, a czy będzie wpis na Facebooku?

 2. dnia 13 grudzień 2017 13:13 #2ivnet.pl

  Wpis będzie w serwisie ivnet.pl - Usługi Polecane, w Aktualnościach, na Facebooku i w innych mediach społecznościowych

 3. dnia 13 grudzień 2017 13:18 #3ivnet.pl

  Ogłoszenia w branży Nieruchomości są darmowe, wystarczy się zarejestrować

 4. dnia 13 grudzień 2017 13:21 #4ivnet.pl

  Ogłoszenia w branży Noclegi są darmowe, wystarczy się zarejestrować

 5. dnia 13 grudzień 2017 13:30 #5ivnet.pl

  Wpis jest płatny - Usługi Polecane oraz Aktualności, a także Facebook i inne Social Media

 6. dnia 13 grudzień 2017 13:33 #6ivnet.pl

  Artykuły w Aktualnościach zwiększają zasięg dotarcia do potencjalnych klientów

 7. dnia 13 grudzień 2017 13:34 #7ivnet.pl

  Wpisy na Facebooku i innych Social Media zwiększają zasięg dotarcia do potencjalnych klientów

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.