Wypróbuj i Przetestuj Swój Pakiet przez 30 dni, by zarobić pieniądze - za darmo

Zobacz galerię 17 luty 2016 22:20 od ivnet.pl

Wypróbuj i Przetestuj Swój Pakiet przez 30 dni, by zarobić pieniądze - za darmo

Oferty Firm - Ogłoszenia - Kupony Rabatowe 

Profil możesz usunąć w każdej chwili bez konsekwencji. Nie podpisujemy żadnych umów. Jeśli Ci się spodoba, będziesz zadowolony, to pozostaniesz z nami. Jeśli jednak uznasz, że narzędzia nie są dla Ciebie, to usuwasz profil samodzielnie lub piszesz do nas jedną wiadomość i bez żadnych konsekwencji Twój profil zostanie usunięty.

Zachęcamy do przetestowania różnych usług. Wiemy doskonale, jak denerwujące są limity w pakietach testowych i właśnie dlatego nie limitujemy naszych usług w okresie próbnym. Wypróbuj i Przetestuj Swój Pakiet przez 30 dni - dajemy gwarancję satysfakcji. Normalnie serwisy dają Ci gwarancję satysfakcji, czyli aby przetestować ich usługi na początku musisz zapłacić pewną kwotę za usługę. Jeśli coś Ci się nie spodoba, to otrzymujesz zwrot wpłaty. U nas nie musisz płacić żadnej kwoty, żeby przetestować wszystkie możliwości pakietu - Oferty Firm - Ogłoszenia - Kupony Rabatowe.

Zarejestruj się już dziś w serwisie ivnet.pl (tylko imię i email), następnie Dodaj ofertę i wybierz opcję, najlepiej na 12 miesięcy, gdzie otrzymasz najwięcej korzyści i satysfakcji.

Załóż profil już dziś (tylko email i imię) i napisz do nas wiadomość lub zadzwoń, podaj nazwę użytkownika, a my doładujemy konto na 30 dni. Wypróbuj i Przetestuj Swój Pakiet przez 30 dni - za darmo.

Pozdrawiam,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuDodaj komentarz

komentarze

 1. dnia 17 luty 2016 23:36 #1ivnet.pl

  Wypróbuję konto, napiszę komentarz

 2. dnia 17 luty 2016 23:37 #2ivnet.pl

  30 dni za darmo, to mi odpowiada

 3. dnia 17 luty 2016 23:38 #3ivnet.pl

  Napiszę wiadomość i podam nazwę użytkownika

 4. dnia 17 luty 2016 23:39 #4ivnet.pl

  Bardzo dobra propozycja, skorzystam prędko

 5. dnia 17 luty 2016 23:40 #5ivnet.pl

  OK, lubię to

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.