Skuteczna reklama w internecie, by zarobić pieniądze, bez zbędnych kosztów

Zobacz galerię 18 marzec 2016 18:52 od ivnet.pl

Skuteczna reklama w internecie, by zarobić pieniądze, bez zbędnych kosztów

Podobno za skuteczną reklamę trzeba słono zapłacić. Podobno trzeba to zlecić fachowcom. Podobno… A co, jeśli wcale tak nie musi być? Czy promocja w internecie może być jednocześnie tania i skuteczna? Przeczytaj jak w prosty sposób za pomocą portalu ivnet.pl zwiększyć rozpoznawalność marki i zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług.

Jeśli Cię nie ma w internecie, to nie istniejesz

Wiele osób skarży się, że chociaż ma stronę www i przejrzystą, atrakcyjną ofertę, niewiele osób korzysta z ich usług. Dlaczego tak się dzieje?

Podstawą pozyskiwania nowych klientów jest umiejętność docierania do nich na różnych płaszczyznach. Obecnie to właśnie internet jest największym medium, z którego korzystają praktycznie wszyscy. Dlatego, jeśli chcesz trafić do szerokiego grona odbiorców, koniecznie musisz zainwestować w promocję firmy w sieci www. Samo posiadanie strony internetowej nie wystarczy, gdyż nawet najbardziej rozbudowany serwis nie przyniesie Ci żadnych korzyści, jeśli nie będzie miał odbiorców. Istnieje wiele możliwości promowania swojej działalności. Jedną z nich, charakteryzującą się wysoką skutecznością jest własna wizytówka na portalu z ogłoszeniami.

Jedna wizytówka, wiele korzyści

Oprócz możliwości zdobycia nowych kontrahentów, taka wizytówka zapewni Ci jeszcze dodatkową korzyść, gdyż wpiera działania SEO. Link prowadzący do Twojej strony będzie widziany przez wyszukiwarkę Google, a tym samym witryna będzie się pozycjonować wysoko w wynikach organicznych. Jednak żeby założyć wizytówkę firmy lub dodać ogłoszenie, nie musisz nawet posiadać swojej strony internetowej. Już samo dodanie ogłoszenia przyniesie Ci wiele korzyści. Portal z ogłoszeniami ivnet.pl codziennie odwiedzany jest przez tysiące osób poszukujących różnego rodzaju usług. Tworząc ofertę skierowaną do osób zainteresowanych Twoimi usługami, w miejscu, które odwiedza wielu internautów, możesz tylko zyskać i zarobić pieniądze !

Jak sprzedawać za pomocą ogłoszeń?

Chyba każdy zna jakiś portal z ogłoszeniami. Wystarczy tylko przyjrzeć się niektórym wystawionym ofertom, by dojść do wniosku, że jedne ogłoszenia działają lepiej niż inne. Osiągają większą ilość wyświetleń i budzą zainteresowanie, które przekłada się na sprzedaż. Czy stoi za tym jakaś tajemnica?

Aby ogłoszenie działało, musi być ATRAKCYJNE i przyciągające. Informacje przedstawione powinny być w sposób przejrzysty i wyczerpujący, lecz nie „przegadany”, aby nie znużyć odbiorcy natłokiem danych. Skuteczne ogłoszenie powinno mieć jasny tytuł z informacją o oferowanej usłudze lub produkcie, opis z wyjaśnieniem korzyści, jakie potencjalny klient odniesie, decydując się na skorzystanie z oferty i wezwanie do działania, zachęcające do kupna produktu lub usługi. Nie można także zapomnieć o co najmniej jednym zdjęciu, a najlepiej kilku. Zdjęcie potrafi zwiększyć szanse na sprzedaż nawet o 80%, a przecież dokładnie o to nam chodzi.

Wystawiając swoją ofertę na portalu z ogłoszeniami ivnet.pl, zyskujesz niepowtarzalną możliwość  reklamy i dotarcia do tysięcy potencjalnych klientów. Korzystanie z platformy w wersji podstawowej jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.  Wypróbuj nas już dziś, a otrzymasz darmowy dostęp do wszystkich funkcjonalności.

Chcesz dowiedzieć się więcej jak zarobić skutecznie i zwiększyć sprzedaż ? O tym napiszemy już wkrótce, więc trzymaj rękę na pulsie i do zobaczenia !

Zarejestruj się już dziś w serwisie ivnet.pl (tylko imię i email), następnie Dodaj ofertę i wybierz opcję, najlepiej na 12 miesięcy, gdzie otrzymasz najwięcej korzyści i satysfakcji.

Pozdrawiam,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuDodaj komentarz

komentarze

 1. dnia 18 marzec 2016 20:38 #1Czeslaw

  Ciekawy artykuł na temat reklamy

 2. dnia 18 marzec 2016 20:41 #2Arkadiusz

  Można reklamować się tanio, ale czy skutecznie. Wszystko zależy od zasięgu i dotarcia.

 3. dnia 18 marzec 2016 20:47 #3Andrzej

  Reklamuję się w różnych serwisach i mam zawsze kilku nowych klientów w miesiącu, tym bardziej, że zawsze kilku dotychczasowych klientów wykruszy się z różnych powodów, Lepiej jak przybywa kilku nowych i baza klientów rośnie.

 4. dnia 18 marzec 2016 21:02 #4Zbyszek

  Polegam tylko na poleceniach, a rekama może sobie wisieć

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.