Jak zarobić pieniądze wykorzystując Programy Partnerskie?

Zobacz galerię 12 kwiecień 2016 9:08 od ivnet.pl

 Jak zarobić pieniądze wykorzystując Programy Partnerskie?

Programy Partnerskie to chętnie wykorzystywane narzędzia do marketingu internetowego. Za ich pomocą, niewielkim kosztem możesz zwiększyć dochody i zainteresowanie firmą. Jest to sposób korzystny zarówno dla Ciebie, jak i dla klientów, gdyż poprzez polecanie Twoich usług również oni na tym zarabiają. Tworząc całą siatkę osób polecających, możesz dotrzeć do naprawdę znacznej ilości osób – niedostępnej w przypadku tradycyjnego marketingu. Jakie możliwości daje w tym zakresie ivnet.pl ?

Jak działa Program Partnerski ?

Program Partnerski nie wymaga od Ciebie praktycznie żadnych działań, wszystko polega na tym, że to sami klienci polecają Twoje usługi i za to otrzymują prowizję. Najczęściej przybiera to postać tzw. linków referencyjnych (reflinków), które przekierowują na stronę oferty. Kliknięcie linku jest zapamiętywane, a osoba udostępniająca taki link otrzymuje prowizję np. jeśli polecana osoba zarejestruje się na stronie lub dokona zakupu.

Poziomy poleceń

Program Partnerski daje wiele możliwości promocji. Im lepiej zaplanowany i korzystniejszy, tym użytkownicy chętniej będą uczestniczyć w takich działaniach. Na portalu ivnet.pl  umożliwiamy trzy poziomy prowizji Programu Partnerskiego:

1. Bezpośrednia – I poziom – Prowizja, którą Partner otrzymuje bezpośrednio po zarejestrowaniu się użytkownika, klienta, skorzystaniu z usług, kupieniu produktu itp.

2. Wieczna (na zawsze): – Prowizja, którą Partner otrzymuje za każdą transakcję przeprowadzoną przez poleconego użytkownika, klienta.

3. Pośrednia – II (pozyskani Partnerzy) – Jeśli polecona osoba czy firma również przystąpi do Programu Partnerskiego, to skorzystają na tym organizator Programu Partnerskiego, dotychczasowy Partner i nowy Partner. Partner, który poleci nowego Partnera, będzie otrzymywać określoną prowizję od wszystkich przeprowadzonych transakcji poleconych klientów tego Partnera.  

Prowizje najczęściej określane są w procentach, czyli określony procent od zakupów osoby poleconej, choć można spotkać się również z wartościami wyrażonymi w konkretnych kwotach np. 20 zł za każde polecenie.

Wystawiając ofertę w ivnet.pl, oprócz zniżek i kodów rabatowych, możesz ustawić własny program partnerski, który będzie działał dla Ciebie automatycznie. Określasz prowizję za dany poziom polecenia, a użytkownik, który będzie chciał wziąć udział w programie, otrzyma własny unikalny link referencyjny. Kliknięcie w ten link powoduje przekierowanie do Twojej usługi, a na koncie osoby polecającej zostanie zapamiętana informacja o poleceniu. Jeśli nowy użytkownik zdecyduje się wykonać odpowiednią akcję, polecający otrzyma z tego tytułu wynagrodzenie.

Za co przyznawane są prowizje z tytułu Programu Partnerskiego ?

O tym, jaka akcja spowoduje naliczenie prowizji, Ty decydujesz. Musisz zastanowić się, na czym najbardziej Ci zależy – na większym ruchu, większej liczbie zarejestrowanych osób, czy większej sprzedaży? Najczęściej prowizje naliczane są za:

1. Zarejestrowanie nowego użytkownika na stronie

2. Dokonanie zakupu

3. Skorzystanie z usługi

4. Wykonanie określonej czynności

Nie polecamy natomiast naliczać prowizji za samo kliknięcie w link, ponieważ to nie przyczyni się do wzmocnienia zainteresowania ofertą, ani do zwiększenia sprzedaży. Polecamy artykuły na temat kuponów rabatowych Jak zarobić przy pomocy kuponów rabatowych, a także artykuł Kupony rabatowe ivnet.pl, by zarobić pieniądze – mnóstwo korzyści.

Zarabianie na Programach Partnerskich

Warto wiedzieć, że część internautów specjalizuje się w zarabianiu na Programach Partnerskich, zajrzyj do serwisu propartner.pl Dysponują szerokim zapleczem – strony i blogi, gdzie umieszczają linki, prowadzą szeroko zakrojone działania marketingowe i bardzo prężnie zbierają polecenia. np. systempartnerski.pl Z takimi osobami warto współpracować, gdyż mają już duże doświadczenie i wiedzą jak skutecznie na tym zarobić, co oczywiście przekłada się bezpośrednio na zwiększone zainteresowanie Twoją ofertą.

Dobrze przemyślany i korzystny dla obu stron Program Partnerski, to potężne narzędzie marketingowe. Nie należy się go bać i warto korzystać z jego możliwości. Dzięki temu zyskasz większą ilość klientów, bez ogromnych nakładów finansowych z tytułu reklamy.

Zarejestruj się już dziś w serwisie ivnet.pl (tylko imię i email), następnie Dodaj ofertę i wybierz opcję, najlepiej na 12 miesięcy, gdzie otrzymasz najwięcej korzyści i satysfakcji.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ, DODAJ OFERTĘ i ODBIERZ PREZENT !

Pozdrawiam,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.