Kupony rabatowe ivnet.pl , by zarobić pieniądze– mnóstwo korzyści !

Zobacz galerię 18 maj 2016 11:03 od ivnet.pl

Kupony rabatowe ivnet.pl , by zarobić pieniądze – mnóstwo korzyści !

Czy wiesz co zyskasz, udostępniając kody rabatowe swoim klientom? Dzięki umiejętnemu serwowaniu różnego rodzaju promocji, zniżek i bonusów, w łatwy sposób możesz zyskać wierne grono klientów i zachęcić nowych, do skorzystania z Twoich usług. Dowiedz się, jakie możliwości dają kupony rabatowe na portalu ivnet.pl

Dlaczego warto udostępniać kupony rabatowe właśnie u nas ?

Ivnet.pl to serwis ogłoszeniowy, codziennie odwiedzany przez wiele osób, poszukujących atrakcyjnych ofert w zakresie interesujących ich usług i produktów. Świadomi przedsiębiorcy, który znają psychologię biznesu, zdają sobie sprawę, że nic nie przyciąga tak uwagi, jak promocja, zniżka albo nawet drobny bonus. Obniżenie ceny nawet o kilka procent, zwłaszcza jeśli taka oferta jest limitowana lub niedostępna dla wszystkich, znacznie wzmacnia marketingowy przekaz. Tak właśnie działają kupony rabatowe – użytkownik musi zadać sobie nieco „trudu”, by uzyskać zniżkę. Oczywiście nie musi to być nic skomplikowanego, już sam fakt, że odszukał taką promocje jest formą nagrody. Może skorzystać z rabatu, dostępnego tylko dla pewnego grona osób, odwiedzającego nasz portal. To sprawia, że taki bonus zyskuje status „elitarnego”, a klient czuje się wyróżniony.

Na naszej stronie, przedsiębiorca ma możliwość tworzenia nie tylko atrakcyjnych ogłoszeń sprzedażowych i firmowych wizytówek, ale też dodawania kodów rabatowych, które pojawią się przy ogłoszeniu, a także zostaną wyróżnione na stronie głównej portalu. Przedsiębiorca zyskuje dzięki temu jeszcze lepszą widoczność i dodatkową reklamę, a co za tym idzie, więcej potencjalnych klientów, chętnych na zakup danej usługi lub produktu.

Jakie korzyści daje udostępnienie kuponów rabatowych ?

  • Dotarcie do większej ilości odbiorców
  • Zwiększenie zainteresowania ofertą i sprzedaży produktów
  • Zwiększenie atrakcyjności ogłoszenia
  • Lepsza widoczność na stronie głównej
  • Większy zysk, dzięki większej ilości kupujących

Jakie korzyści zyska klient ?

  • Oferta tylko dla użytkowników ivnet.pl
  • Lepsze warunki zakupu towaru lub usługi
  • Niższa cena przy tej samej jakości
  • Odszukanie interesujących, konkurencyjnych ofert
  • Duża różnorodność wyboru

Kupony rabatowe to sytuacja win-win, w której zyskuje zarówno przedsiębiorca, jak i klient. Dlatego nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty!

Jak działają kupony rabatowe ivnet.pl ?

Zasada działania kuponów na naszej witrynie jest niezwykle prosta. Wstawiając ofertę, możesz od razu ustalić, czy chcesz udostępnić klientom specjalny rabat, uprawniający do otrzymania zniżki podczas zakupów. Wystarczy tylko, że wypełnisz odpowiednie pole w formularzu i określisz wysokość rabatu, który całkowicie zależy od Ciebie. Nie narzucamy żadnych limitów. Może to być 5%, 15%, 50% albo więcej, jeśli tylko uznasz to za korzystne rozwiązanie. Możesz również ustawić zakres na cały asortyment lub tylko wybrane produkty, a także określić limit czasowy trwania promocji. Po wystawieniu oferty, klient będzie mógł od razu skorzystać z takiej zniżki. Dodatkowo informacja o kuponie rabatowym pojawi się na stronie głównej naszego portalu, a także w newsletterze i na naszym profilu na Facebooku, są to więc miejsca, gdzie będzie widniał odnośnik do Twojej oferty. Prawda, że to korzystne?

Jak klient może skorzystać z takiego kuponu rabatowego ?

Klient może znaleźć informację o kuponie rabatowym w kilku miejscach – bezpośrednio przy ofercie, na stronie głównej portalu, w specjalnej zakładce z rabatami – kuponami rabatowymi lub poprzez informację na Facebooku i w newsletterze. Po kliknięciu linku, zostanie przekierowany do konkretnego ogłoszenia, przy którym znajduje się przycisk udostępniania kodu rabatowego. Aby z niego skorzystać, należy być zarejestrowanym użytkownikiem serwisu ivnet.pl . Rejestracja jest całkowicie darmowa, tylko imię i email. Następnie wygenerowany kupon z kodem rabatowy trzeba skopiować i kod rabatowy wkleić w odpowiednie miejsce podczas składania zamówienia. I to tyle. Po zatwierdzeniu kodu rabatowego, koszt produktów zostanie obniżony o daną wartość procentową. To proste i korzystne rozwiązanie, z którego polecamy korzystać jak najczęściej!Polecamy artykuł Jak zarobić przy pomocy kuponów rabatowych.

Udostępniając zniżkę, zyskujesz nowych klientów !

Obniżenie cen na wybrane produkty i usługi przyniesie Ci wiele długoterminowych korzyści, przekalkuluj to, zajrzyj na serwis kody.pl Chociaż cząstkowe wpływy mogą być mniejsze, ze względu na obniżenie ceny produktu, z pewnością będzie to opłacalne, gdyż zyskujesz szansę na przyciągnięcie nowych klientów i zainteresowanie ich usługą. Przekalkuluj korzyści na stronie systempartnerski.pl Nie bój się więc korzystać z kuponów rabatowych – ich umiejętne udostępnianie to korzyść zarówno dla Ciebie, jak i Twoich kontrahentów! Polecamy SklepPanaceum.pl i stronę SklepPanaceum.pl

Na portalu ivnet.pl masz możliwość wystawiania ofert w kilku wersjach z dodatkowymi opcjami promocji. Każdy z tych wersji umożliwia wykorzystanie kuponów rabatowych do promocji swojej firmy. Zarejestruj się już teraz zupełnie ZA DARMO, przetestuj możliwości serwisu i przekonaj się, że reklama na ivnet.pl to dobra inwestycja!

Zarejestruj się już dziś w serwisie ivnet.pl (tylko imię i email), następnie Dodaj ofertę i wybierz opcję, najlepiej na 12 miesięcy, gdzie otrzymasz najwięcej korzyści i satysfakcji.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ, DODAJ OFERTĘ i ODBIERZ PREZENT !

Pozdrawiam,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.