Jak zarobić - ivnet.pl, jedno miejsce wiele możliwości

Zobacz galerię 21 czerwiec 2016 9:56 od ivnet.pl

Jak zarobić - ivnet.pl, jedno miejsce wiele możliwości

Dotarcie do jak największej grupy odbiorców wymaga inwestowania w różnorodne formy reklamy. Publikując tylko w jednym miejscu ograniczasz się jedynie do użytkowników, przeglądających dany serwis. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, ivnet.pl uruchomił specjalną usługę. Dodając ogłoszenie na naszej stronie masz szansę, by zmaksymalizować zasięg poprzez: publikację artykułu sponsorowanego na blogu, udostępnianie treści w mediach społecznościowych oraz regularne newslettery. Zobacz, z jakimi korzyściami się to wiąże!

Dywersyfikacja działań reklamowych

Inwestycja w jedną formę promocji nie przyniesie Ci takich korzyści jak dywersyfikacja, czyli jej zróżnicowanie. Im więcej źródeł prowadzi do Twojej oferty, tym lepiej, gdyż rośnie szansa na pozyskanie klienta. Inwestując w wiele form reklamy masz szansę, że wśród osób, które do Ciebie zajrzą, przynajmniej część zainteresuje się proponowaną ofertą. Zróżnicowanie wśród sposobów marketingowych jest spore, np. Panorama Firm czy pkt.pl Istnieją reklamy graficzne, kontekstowe, filmy promocyjne, artykuły sponsorowane, linki i inne. Portal ivnet.pl oferuje możliwość wystawienia oferty zawierającej treść, link do strony Przedsiębiorcy, dane teleadresowe, duże zdjęcia produktu, a nawet umieszczenie w treści filmów marketingowych. Ponadto możemy dla Ciebie przygotować artykuł sponsorowany, który zostanie opublikowany na firmowym blogu. Atrakcyjnie opiszemy Twoją ofertę i zachęcimy klientów do zakupu. Zarówno oferty, jak i artykuły udostępniane są na Facebooku i innych Social Media, a także w newsletterze, wysyłanym regularnie do klientów. Ale to jeszcze nie wszystko. Dzięki opcji zastosowania kuponów rabatowych oraz programów partnerskich możesz zwiększyć atrakcyjność oferty i zachęcić ludzi do zakupów.

Oferty na ivnet.pl

Podstawą reklamy na naszej stronie są oferty. Udostępniamy przedsiębiorcom i osobom prywatnym rozbudowany panel dodawania, w którym łatwo i intuicyjnie dodasz nie tylko samą treść oferty, ale także udostępnisz fotografie produktu, filmy promocyjne itp. W ramach niedrogiej opłaty rocznej Twoja oferta będzie promowana w serwisie ivnet.pl, w mediach społecznościowych i w mailach newslettera, dostajesz także więcej możliwości uatrakcyjnienia swojej firmowej wizytówki.

Artykuły sponsorowane

Kolejną formą reklamy na portalu są artykuły sponsorowane publikowane na firmowym blogu. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny tekst o Twojej firmie, usłudze lub produkcie. Artykuł na ma celu zachęcenie czytelników do zainteresowania się Twoją ofertą. W tekście mogą znaleźć się zdjęcia produktowe oraz linki prowadzące do strony firmowej. Taki rodzaj promocji to część content marketingu – bardzo skutecznego modelu nie tylko na pozyskanie nowych klientów, ale także na pozycjonowanie własnej strony. Przeczytaj artykuł SklepPanaceul.pl - Jak zarobić naturalnie, zdrowo, ekologicznie !

Udostępnianie w Social Media

Media społecznościowe to potężny kanał komunikacji. Nasze profile na Facebooku, Google+, Twitterze, LinkedIn i Pintereście obserwowane są przez tysiące internautów. Dbamy o wysoką jakość prezentowanych treści i udostępniamy najlepsze ogłoszenia plus artykuły sponsorowane. To kolejny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Newsletter

Do naszych użytkowników, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, regularnie wysyłamy newsletter z podsumowaniem najciekawszych informacji, linkami do artykułów sponsorowanych i ogłoszeń w wersji premium. Dysponujemy szeroką bazą subskrybentów, którzy chętnie czytają otrzymywane od nas wiadomości. Nie wysyłamy spamu, a wszystkie informacje zawarte w newsletterze są naprawdę wartościowe i umożliwiają czytelnikom dotarcie do atrakcyjnych promocji.

Kupony rabatowe

Powyższe formy reklamy warto wzbogacić o dodatkowy rodzaj promocji, czyli kupony rabatowe. Dzięki nim zachęcisz użytkowników korzystających z serwisu ogłoszeniowego ivnet.pl. Jest to szczególny rodzaj promocji, który może być niejako formą nagrody i zachęty dla klienta, co z kolei przełoży się na zwiększenie sprzedaży. O szczegółach promocji z wykorzystaniem kuponów rabatowych pisaliśmy już wcześniej, zachęcamy do zapoznania się z treścią wpisów na temat kuponów rabatowych Jak zarobić przy pomocy kuponów rabatowych, a także artykuł Kupony rabatowe ivnet.pl, by zarobić pieniądze – mnóstwo korzyści.

Programy partnerskie

Programy partnerskie to z kolei zachęta by użytkownicy reklamowali Twoją firmę. Dając im możliwość zarabiania prowizji od sprzedaży znacznie zwiększysz szansę na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. W zasadzie zakładając program partnerski nie musisz już nic więcej robić – to klienci sami będą Cię promować.Przeczytaj równiez artykuł o Programach Partnerskich.

Sprzedawaj poprzez ivnet.pl

Udostępniamy również możliwość sprzedaży produktów, towarów i usług bezpośrednio z poziomu portalu. Sprzedaż odbywa się na zasadzie dropshippingu, modelu logistycznego, w którym złożone zamówienie przekazujemy bezpośrednio do sprzedawcy. Nie musisz nam wysyłać towaru. Klient składa zamówienie w serwisie ivnet.pl, następnie zamówienie przekazywane jest bezpośrednio do sprzedawcy. Co dwa sklepy to nie jeden.

Nie czekaj dłużej i już dziś zarejestruj się na ivnet.pl. Rejestracja jest całkowicie darmowa i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań.

Zapraszamy do współpracy !

Zarejestruj się już dziś w serwisie ivnet.pl (tylko imię i email), następnie Dodaj ofertę i wybierz opcję, najlepiej na 12 miesięcy, gdzie otrzymasz najwięcej korzyści i satysfakcji.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ i DODAJ OFERTĘ !

Z wyrazami szacunku,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuDodaj komentarz

komentarze

  1. dnia 25 czerwiec 2016 21:19 #1Arkadiusz

    Dużo możliwości, ale potrzeba jest raczej działalność, to oferta skierowana do firm, a ja nie mam działalności

  2. dnia 25 czerwiec 2016 21:25 #2Czeslaw

    Można kupić taniej z kodem rabatowym, ciekawe czy jest to aktualne ?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.