Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne – jak zarobić, kupić, sprzedać!

Zobacz galerię 12 sierpień 2016 14:42 od ivnet.pl

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne – jak zarobić, kupić, sprzedać! 

Motoryzacyjny rynek wtórny to mocno rozwijająca się gałąź handlu. I chociaż komisów oraz stron ogłoszeniowych z pojazdami używanymi jest sporo, okazuje się, że wcale nie tak łatwo trafić na dobrą okazję. Jak w takim razie sprzedać lub kupić samochód, motor lub inny pojazd w dobrej cenie i na korzystnych warunkach. Odpowiedź jest prosta: lepiej ogłoszenia przeglądać i wystawiać na wielu portalach, np. na stronie ivnet.pl - darmowe ogłoszenia motoryzacyjne - większy zasięg i kanał dotarcia do potencjalnych klientów.

Motoryzacyjne ogłoszenia – jak zrobić to dobrze?

Jak to się dzieje, że jedne ogłoszenia przyciągają większą uwagę niż inne? Każdy, kto kiedyś poszukiwał samochodu z pewnością zetknął się z różnymi portalami, oferującymi tego typu sprzedaż. Bezwypadkowe, serwisowane, garażowane z niewielkim przebiegiem, w idealnym stanie – takie opisy możemy najczęściej przeczytać. Sęk w tym, że nie zawsze są one zgodne z prawdą, a samochody używane, zwłaszcza z wieloletnią historią rzadko są tak idealne, jak w opisie.

Ogłoszenia motoryzacyjne powinny być pisane językiem korzyści, ale także muszą być zgodne z prawdą. W przeciwnym razie, nawet jeśli ogłoszenie zadziała, odzew nie przełoży się na faktyczną sprzedaż. Pamiętasz, jak w jednym z poprzednich artykułów pisaliśmy o tym, jak pisać skuteczne ogłoszenia i jak zwiększyć sprzedaż? Jeśli nie, zachęcamy do przeczytania artykułu - 7 cech skutecznego ogłoszenia - jak zarobić!

Motoryzacja na ivnet.pl

W celu ułatwienia ogłoszeniodawcom publikowania treści związanych z motoryzacją, a użytkownikom wyszukiwanie takich informacji, na naszym portalu znajduje się osobny dział, przeznaczony wyłącznie na ogłoszenia motoryzacyjne. To idealne miejsce na kupno/sprzedaż samochodu, motocykla, ciężarówki lub innego pojazdu. To także dział z usługami związanymi z motoryzacją – naprawa, wynajem, skup i wiele więcej. To wszystko sprawia, że dział ten jest idealny do każdego rodzaju usług związanych z tą konkretną branżą. Oprócz samej treści oferty, w ogłoszeniu masz także możliwość dodania zdjęć, filmów reklamowych, krótkiej prezentacji firmy, propozycji cenowej, danych kontaktowych oraz kuponów rabatowych, zwiększających zainteresowanie ofertą. Możesz także stworzyć swój własny program partnerski, dzięki któremu reklama stanie się jeszcze efektywniejsza, a użytkownicy sami zaczną polecać Twoje usługi - przeczytaj artykuł Jak zarobić pieniądze wykorzystując Programy Partnerskie?

Kupuj i korzystaj z usług taniej!

Dzięki specjalnej usłudze kodów rabatowych, teraz każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z usługi ogłoszeniodawcy, może zyskać od kilku do nawet kilkunastu procent rabatu. Wszystko, co musisz zrobić to wykupić kupon rabatowy, a następnie wykorzystać go podczas zakupów lub zamawiania usługi. Co dają takie kupony rabatowe?

Dla firmy

  • Większe zainteresowanie usługą
  • Możliwość zaoferowania klientowi bardziej atrakcyjnej ceny

Dla użytkownika

  • Lepsza cena produktu lub usługi
  • Kupon rabatowy do wykorzystania na wybrany asortyment
  • Możliwość wzięcia udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami

Kup Kupon z Kodem Rabatowym –  Za niewiele – Sporo Zyskasz! 

Ogłoszenia motoryzacyjne na stronie ivnet.pl to atrakcyjna możliwość reklamy do osób prywatnych i przedsiębiorców, poszukujących miejsca, w którym mogą wystawiać darmowe ogłoszenia. Dodatkowo możesz skorzystać z wystawienia Oferty i szeregu opcji, np. z newslettera wysyłanego do użytkowników serwisu ivnet.pl i Social Media. Dzięki takiemu rozwiązaniu dotrzesz do jeszcze szerszego grona odbiorców, a co za tym idzie – szybciej i skuteczniej zamkniesz transakcję. 

Ivnet.pl to nowoczesny portal ogłoszeniowy z wieloma możliwościami reklamy.

Zapraszamy do wystawiania darmowych ogłoszeń motoryzacyjnych i innych oraz zamieszczenia Oferty Firmy !

Portal ivnet.pl prezentuje także płatne ogłoszenia motoryzacyjne otomoto.pl/ , gratka.pl/

 

Z wyrazami szacunku,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.