Jak zarobić na pierwszy samochód !

Zobacz galerię 12 wrzesień 2016 11:53 od ivnet.pl

Jak zarobić na pierwszy samochód !

Kupno pierwszego samochodu to ważna decyzja i często pierwszy krok ku dorosłości. Do egzaminu na prawo jazdy można podejść już w wieku 18 lat i wtedy też wiele osób decyduje się na zakup pojazdu. Nie pozostaje nic innego, jak zakasać rękawy, zacisnąć pasa i odłożyć kilka lub kilkanaście tysięcy na własne cztery kółka. Czy wiesz, jak zarobić na pierwszy samochód? 

Mierz siły na zamiary

Mając osiemnaście, czy dwadzieścia kilka lat, mało kto zarabia już tyle, by móc pozwolić sobie na najwyższej klasy auto z salonu. Rzecz jasna są takie osoby, ale te należą do mniejszości. Pierwszy zakup dla młodego człowieka zapewne będzie mieścił się w granicach od 5000 zł do 20 000 zł. Jest to realna kwota, którą zbierzesz w dość krótkim czasie.

O takiej inwestycji warto pomyśleć już zawczasu. Z pewnością większość nastolatków otrzymuje od rodziców kieszonkowe, niektórzy już pracują. To doskonały czas na oszczędzanie, gdyż w tym wieku wydatków jest jeszcze niewiele i z łatwością można odłożyć, powiedzmy, 200 zł miesięcznie. A nawet jeśli nie, to choćby 100 zł lub 50 zł. Nie są to gigantyczne sumy, przekraczające siły 16-letniego młodzieńca. W takim układzie, oszczędzając 200 zł miesięcznie już w wieku 18 lat, będziesz miał niecałe 10 000 zł. W sam raz na pokrycie kosztów egzaminu na prawo jazdy i zakup pierwszego samochodu. Zamiast wydawać pieniądze na niepotrzebne drobiazgi, lepiej pomyśleć trochę o przyszłości.

Zarabianie w internecie z pomocą ivnet.pl

Nasz portal z ogłoszeniami to rozbudowane narzędzie pozwalające na kupno i sprzedaż najróżniejszych przedmiotów. Jednak oprócz wspomagania biznesu i reklamy, oferujemy także możliwość zarabiania z przedsiębiorstwami, które się u nas reklamują. Z pewnością zauważyłeś, że na portalu pojawiają się ogłoszenia motoryzacyjne, darmowe ogłoszenia sprzedażowe i wiele innych. Przy niektórych udostępnione zostały programy partnerskie. To doskonały sposób na zarabianie w internecie. 

Uczestnicząc w programach partnerskich, bez większego wysiłku jesteś w stanie uzbierać 50zł, 100 zł czy nawet 1000 zł, wszystko zależy ile czasu poświęcisz na pracę. Na czym to polega? Najprościej rzecz ujmując: na polecaniu usług lub produktów danej firmy. Za każdego pozyskanego klienta lub sprzedany towar zarabiasz pewien, ustalony procent. Czasami będzie to kilka, czasami kilkanaście procent. Gdy usługa wyceniona jest na kilka tysięcy złotych, nawet 1% prowizji to już całkiem porządne pieniądze.

Jeśli chcesz, możesz wziąć udział w Konkursie Ivnet i zarobić atrakcyjną nagrodę oraz otrzymać za darmo gwarantowane bonusy. Zasady są bardzo proste, podobne do sledzimykonkursy.pl , e-konkursy.info , hapnij.pl , wygranekonkursy.pl , a także atrakcyjnekonkursy.pl

Jak zarabiać na programach partnerskich?

Wszystko zależy od Twojej kreatywności i czasu, jaki na to poświęcisz. Warto prowadzić własną stronę lub blog, na którym będziesz polecał usługi konkretnej firmy, z wstawionym linkiem referencyjnym w treści wpisu. Możesz również prowadzić kampanie marketingu szeptanego lub bezpośrednio polecać firmę swoim znajomym. Sposobów na to jest naprawdę wiele i nie ma jednego, sprawdzonego przepisu. Testując różne rozwiązania z pewnością wypracujesz własny system, który będzie Ci przynosił stały dochód. W ten sposób wizja samochodu staje się całkowicie realna. Przeczytaj artykuł Jak zarobić pieniądze wykorzystując Programy Partnerskie?

Jeśli chcesz, możesz zarabiać pieniądze na stronie ivnet.pl !

Wstaw na swoją stronę niewielki BANER lub LINK w zamian za prowizję od sprzedaży klientom przekierowanym ze strony. Możesz także wstawić LINK w innych miejscach, np. na forum, blogu lub też zwyczajnie polecić znajomym stronę ivnet.pl. Jeśli Twój znajomy kupi cokolwiek, zgłoś nam ten fakt, a dostaniesz prowizję.

Prowizja na początek 35% wpłat netto od sprzedaży - czytaj więcej. BANER można pobrać poniżej z zakładki Konkurs Ivnet, umieścić na stronie i podlinkować stroną - ivnet.pl  . LINK ivnet.pl z krótkim tekstem. 

Dodaj u nas darmowe ogłoszenia kupna, sprzedaży i wynajmu. Przeczytaj artykuł 7 cech skutecznego ogłoszenia - jak zarobić!

Zapraszamy do wystawiania darmowych ogłoszeń motoryzacyjnych i innych oraz zamieszczenia Oferty Firmy . Przeczytaj artykuł Jak zarobić przy pomocy kuponów rabatowych i artykuł O korzyściach z kuponów rabatowych.

Portal ivnet.pl prezentuje także płatne ogłoszenia motoryzacyjne otomoto.pl/ , gratka.pl/

Portal ivnet.pl oferuje szereg możliwości marketingowych, dlatego nie zastanawiaj się dłużej, zarejestruj się i zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze!

 

Pozdrawiam,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.