Jak zarobić na ogłoszeniach motoryzacyjnych?

Zobacz galerię 08 listopad 2016 11:56 od ivnet.pl

Jak zarobić na ogłoszeniach motoryzacyjnych?

Motoryzacja to Twoja pasja? Prowadzisz sklep, serwis albo komis i zależy Ci na zwiększeniu zysków? A może po prostu znasz się na pojazdach i chcesz zarobić dodatkowe pieniądze na programach partnerskich? Jeśli tak, przeczytaj ten artykuł, w którym dowiesz się jak zarobić na ogłoszeniach motoryzacyjnych.

Samochody, motocykle, quady – sprzedam/kupię. Jak zarobić na ogłoszeniach?

Każdy, kto prowadzi jakąkolwiek działalność zarobkową wie, jak ważne jest inwestowanie w różne metody reklamy i sposoby na dotarcie do klienta. Samo posiadanie sklepu czy strony internetowej to za mało, by skutecznie zwiększyć sprzedaż. Konieczne są dodatkowe działania takie jak: pozycjonowanie, reklamy kontekstowe, a także ogłoszenia na portalach sprzedażowych. Ivnet.pl to portal, gdzie można wystawiać darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, a płatne ogłoszenia motoryzacyjne mamy np. na  otomoto.pl/ oraz olx.pl/, a także gratka.pl/. Codziennie odwiedza nas coraz więcej użytkowników poszukujących ofert kupna i sprzedaży pojazdów oraz części zamiennych. 

Dzięki ogłoszeniom zwiększasz szansę, że użytkownik trafi na Twoją ofertę i się nią zainteresuje. Szansę tę możesz zmaksymalizować dodając więcej ogłoszeń i to za darmo, bez ograniczeń czasowych czy ilościowych. Ogłoszenia to doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży i zainteresowanie ofertą nowych osób. Ale czy da się na nich zarabiać jeszcze na inne sposoby? Odpowiedź brzmi: TAK! 

Zarabianie na ogłoszeniach poprzez polecanie!

Wielu osobom z pewnością dobrze znana jest mechanika działania systemów partnerskich. Pisaliśmy o nich już kilkukrotnie w poprzednich artykułach - przeczytaj artykuł Jak zarobić pieniądze wykorzystując Programy Partnerskie? Udostępniając ogłoszenia z ivnet.pl i biorąc udział w programach partnerskich można zarobić naprawdę duże pieniądze. Można to zrobić na wiele sposób.

Jeżeli interesujesz się motoryzacją, zapewne masz wielu znajomych o zamiłowaniach podobnych do Twoich. Być może prowadzisz blog lub stronę związaną z samochodami, motocyklami i sportami motoryzacyjnymi. A może należysz do jakiejś grupy w social media zrzeszającej ludzi o podobnej pasji? Warto to wykorzystać, dzieląc się linkami referencyjnymi do ogłoszeń. Każda osoba, która skorzysta z oferty lub zakupi produkt przekłada się na TWÓJ ZYSK.

Zarabianie na programach partnerskich związanych z ogłoszeniami motoryzacyjnymi może być dochodowym zajęciem, które przyniesie Ci stałe zyski. Wszystko zależy od Twojego zaangażowania. Im więcej osób polecanych pozyskasz, tym więcej pieniędzy wpłynie na Twoje konto, a każdy zakup, nie ważne czy za tydzień, miesiąc czy rok, będzie przynosił Ci zyski.

Aby zacząć zarabianie na ogłoszeniach motoryzacyjnych, wystarczy, że założysz konto na stronie ivnet.pl, a następnie pobierzesz jeden z banerów reklamowych lub skopiujesz link referencyjny i udostępnisz go u siebie na stronie, blogu, w stopce na forum, w grupie na Facebooku albo w dowolnym innym miejscu, gdzie jest szansa na znalezienie osoby, zainteresowanej motoryzacją. Im więcej takich banerów udostępnisz, tym większa szansa, że znajdziesz odbiorców. Każde kliknięcie to szansa na zarobek. Każdy pozyskany klient, który zarejestruje się na portalu i kupi produkt lub zamówi usługę – to Twój zysk. I to niemały, gdyż gwarantujemy prowizję 35% wartości transakcji netto.

Zarabianie na promocjach i konkursach

Kolejną wartą wzięcia pod uwagę propozycją jest możliwość zarabiania poprzez oszczędzanie. Tak. Dzięki temu, że podczas zakupów wydajesz mniej, w Twojej kieszeni zostaje więcej pieniędzy, a co za tym idzie zarabiasz. W dodatku jest to banalnie proste i nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku. Na portalu ogłoszeniowym ivnet.pl udostępniamy kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek na wybrane produkty lub usługi. Korzystając z tych kuponów możesz zaoszczędzić od kilku do nawet kilkudziesięciu procent!

Warto jeszcze wspomnieć o naszym konkursie ( Konkurs Ivnet - Jak Zarobić Atrakcyjną Nagrodę oraz Jak wygrać atrakcyjne nagrody - Konkurs Ivnet ), w którym do wygrania są niesamowite nagrody. To także sposób na zarabianie na ogłoszeniach motoryzacyjnych. W Konkursie Ivnet  można zarobić atrakcyjną nagrodę oraz otrzymać za darmo gwarantowane bonusy, jak na hapnij.pl Wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu i udostępnisz aktualnie wskazany jeden artykuł z bloga OPI na Facebook. Następnie wystawisz co najmniej jedno dowolne ogłoszenie i dokonasz dowolnego zakupu produktu lub usługi na naszym portalu. Po spełnieniu tych warunków zostaniesz zakwalifikowany do udziału w konkursie.

Serwis ivnet.pl oferuje kilka opcji, by zarabiać prawdziwe pieniądze!

Mamy nadzieję, że wiesz jak zarabiać na ogłoszeniach motoryzacyjnych, programach partnerskich i innych opcjach, dlatego nie czekaj dłużej, zarejestruj się już dziś!

Pozdrawiam,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.