Jak zarabiać w Programach Partnerskich, stale i coraz więcej?

Zobacz galerię 09 listopad 2016 12:32 od ivnet.pl

Jak zarabiać w Programach Partnerskich, stale i coraz więcej? 

Zarabianie w programach partnerskich może być bardzo dochodowe. Na tyle, że niektóre osoby zrobiły z tego sposób na życie i mają stałe miesięczne dochody sięgające nawet kilku tysięcy złotych. Jak tego dokonać? Czy można zapewnić sobie przyzwoitą pensję zarabiając przez internet tylko na programach partnerskich? Tak! I jest to łatwiejsze niż się wydaje. Wystarczy tylko trochę samozaparcia i czasu, a w krótkim czasie możesz zarabiać na polecaniu usług innych przedsiębiorców. 

Jak zarabiać na programach partnerskich? Nie ma pieniędzy bez wysiłku

Jeśli ktoś obiecuje miliony za 5 minut pracy, nie wierz mu. My nie obiecamy Ci comiesięcznych wakacji na Karaibach, nowego samochodu sportowego i willi na przedmieściach w zamian za kilka minut przed komputerem. Nie. To jest nierealne. ALE – zarabianie na programach partnerskich jest możliwe i to całkiem dochodowe zajęcie, o ile potraktujesz to poważnie jako pełnoetatową pracę. Nie 5 minut dziennie, ale 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu. Przynajmniej na początku. Później, gdy uda Ci się rozkręcić interes, ilość pracy znacząco się zmniejszy. Po pewnym czasie programy partnerskie będą same na Ciebie pracowały i w ten sposób zapewnisz sobie stały, miesięczny dochód pasywny. Ale do tego czasu czeka Cię dużo pracy. Chcesz się dowiedzieć jak zarabiać na programach partnerskich? Przeczytaj artykuł o zarabianiu przy pomocy darmowych ogłoszeń motoryzacyjnych oraz Jak zarobić pieniądze wykorzystując Programy Partnerskie? , a także poniższe wskazówki. 

Działaj w obszarze, w którym dobrze się czujesz

Programy partnerskie to nic innego, jak polecanie usług swoich lub innych przedsiębiorców i zarabianie na prowizji. Jednak, aby skutecznie coś polecać, trzeba przynajmniej trochę znać się na określonych produktach lub usługach. Bez tego będziesz niewiarygodny, a co za tym idzie masz o wiele mniejszą szansę na pozyskanie klienta. Dlatego, jeśli Twoją pasją są samochody lub motocykle – polecaj ogłoszenia motoryzacyjne. Jeżeli znasz się na medycynie i zdrowiu najlepszym wyborem będzie sprzedaż produktów medycznych. Dla kogoś, kto bardzo dobrze ogarnia finanse, sprzedaż produktów finansowych, bankowych czy ubezpieczeniowych będzie o wiele łatwiejsza. Oczywiście warto łączyć ze sobą różne dziedziny, a także dokształcać się, by móc zaoferować szerszy pakiet produktów. Na pewno kiepskim pomysłem będzie inwestowanie w programy partnerskie firm, o których nie masz zielonego pojęcia. Czy wyobrażasz sobie, że możesz komuś polecić zakup samochodu bez choćby podstawowej znajomości branży motoryzacyjnej? No właśnie...

Zarabiaj na poleceniach i korzystaj z różnych narzędzi

Podstawą działania programów partnerskich jest udostępnianie linków referencyjnych, przekierowujących użytkownika na docelową stronę. Linki mogą być w postaci tekstowej lub banerów graficznych. Jeśli klient zarejestruje się, kupi produkt, skorzysta z usługi lub wykona inną, określoną akcję, Ty otrzymasz prowizję od transakcji. W przypadku ivnet.pl jest to 35% wartości transakcji netto.

Największą trudnością jest pozyskanie klienta. Nie wystarczy go tylko zachęcić do kliknięcia w link, ale musi skorzystać z oferty. Dlatego samo udostępnianie reflinków jest mało efektywne. Sposobów na zwiększenie zaangażowania użytkowników jest więcej :

Blog poradnikowy – to bardzo skuteczny sposób. Jeśli interesujesz się jakąś tematyką, możesz zrobić artykuł o usłudze, produkcie, promocji itp. Opisać wszystko ze szczegółami i zachęcić Twoich użytkowników do skorzystania z oferty. Ponadto na blogu warto pozostawić kilka reklam. Nawet przypadkowe kliknięcie może spowodować, że ktoś zainteresuje się ofertą. Najskuteczniejsze są specjalistyczne blogi poświęcone tylko konkretnej tematyce: motoryzacji, medycynie, finansom, turystyce itp. tam umieszczony odnośnik do oferty ma największą szansę na zadziałanie.

Strony partnerskie – prowadzisz własny biznes i masz stronę internetową, którą odwiedza duża liczba gości? To doskonałe miejsce na reklamę, np. spójrz na serwis systempartnerski.pl Umieszczając baner programu, np. helion.pl/ czy zlotemysli.pl/ na stronie dla partnerów biznesowych masz dużą szansę na dodatkowy zarobek.

Grupy tematyczne na Facebooku i forach internetowych – skuteczne poszukiwanie odbiorców powinno obejmować wszystkie miejsca w internecie, gdzie znajduje się wielu użytkowników potencjalnie zainteresowanych ofertą z danej tematyki. Na grupach tematycznych na Facebooku, na forach dla pasjonatów, a także na innych portalach ogłoszeniowych. Im więcej źródeł tym lepiej!

Nie poddawaj się

Chociaż początki są trudne, z biegiem czasu zobaczysz, że Twoje działania przynoszą efekty. Im więcej linków znajdzie się w internecie, im bardziej rozrośnie się Twój blog i im skuteczniej będziesz potrafił przekonać ludzi, że polecany przez Ciebie produkt jest wart uwagi, tym więcej osób pozyskasz. Każdy pozyskany klient to Twój zysk. Nie jednorazowy, ale stały. Za każdy zakup na portalu ivnet.pl otrzymasz prowizję 35% wartości transakcji. Wyobraź sobie, że jedna polecana przez Ciebie osoba dokonuje zakupów na 100 zł netto. Ty otrzymujesz 35 zł! A co jeśli takich osób będziesz miał 10 albo 100 w swoim panelu partnerskim?

Polecamy także artykuł: Konkurs Ivnet – Jak Zarobić Atrakcyjną Nagrodę!

Przekonaliśmy Cię? Zarejestruj się już dzisiaj i zacznij zarabiać.

 

Pozdrawiam,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.