Jak wygrać atrakcyjne nagrody – Konkurs Ivnet !

Zobacz galerię 10 listopad 2016 10:35 od ivnet.pl

Jak wygrać atrakcyjne nagrody – Konkurs Ivnet !

Szukasz sposobu na dodatkowy zarobek? Lubisz konkursy? Jesteś łowcą promocji? Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś „tak!”, sprawdź co przygotowaliśmy. Konkurs Ivnet to wyjątkowa okazja na wygranie atrakcyjnych nagród, zniżek i bonusów. Tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od wygranej. Chcesz wiedzieć więcej? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule. 

Konkurs Ivnet – niesamowite okazje każdego dnia!

Na portalu z ogłoszeniami ivnet.pl codziennie pojawiają się nowe, korzystne oferty. Wspieramy m.in. branże: turystyczną, motoryzacyjną, nieruchomości, a także przedsiębiorców zajmujących się każdą inną działalnością. Dodatkowo na naszym blogu OPI regularnie publikujemy treści poradnikowe, reklamowe i sponsorowane, by zapewnić naszym użytkownikom łatwy dostęp do skondensowanej wiedzy. I właśnie z tymi dwoma obszarami związany jest nasz konkurs. Przeczytaj i weź udział w Konkursie Ivnet - możesz zarobić atrakcyjną nagrodę oraz otrzymać za darmo gwarantowane bonusy. Warunki są bardzo proste, jak np. w serwisach:  sledzimykonkursy.pl  oraz e-konkursy.info , a także hapnij.pl

Wszystko, co musisz zrobić, to spełnić 3 proste warunki:

Krok 1: Zaloguj się na ivnet.pl i udostępnij artykuł.

Aby wziąć udział w konkursie, musisz być użytkownikiem portalu ivnet.pl. Rejestracja jest całkowicie darmowa i dokonasz jej dosłownie w kilka sekund. Sama rejestracja do niczego Cię nie zobowiązuje, a mając u nas profil możesz korzystać z wielu funkcjonalności. 

Gdy już się zalogujesz przeczytaj wskazany artykuł i udostępnij go na Facebooku. Musisz to zrobić z własnego profilu na Facebooku. Udostępnienia z fikcyjnych kont nie podlegają udziałowi w konkursie. 

Krok 2: Dodaj co najmniej jedno ogłoszenie.

Ivnet.pl jest między innymi portalem z ogłoszeniami. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dodanie co najmniej jednego ogłoszenia. Pamiętaj, dodawanie ogłoszeń jest całkowicie darmowe i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Możesz na tym tylko zyskać, dlatego nie czekaj –  dodaj darmowe ogłoszenie i zawalcz o atrakcyjne nagrody. Dodawanie ogłoszeń może być związane z Twoim biznesem ( polecamy artykuł Jak zachęcić klienta do ponownego skorzystania z twoich usług i zarobić pieniądze ) lub po prostu z prywatną sprzedażą czegokolwiek, a udział w konkursie dodatkowym bonusem. 

Krok 3: Dokonaj zakupu co najmniej jednego produktu, usługi lub kuponu rabatowego.

Ostatnim warunkiem udziału w konkursie jest zakup dowolnego produktu, usługi lub kuponu rabatowego. Po dokonaniu zakupów i spełnieniu wszystkich 3 elementów automatycznie zostaniesz zakwalifikowany do udziału w konkursie. 

Do wygrania cenne nagrody i gwarantowane bonusy!

Zapewne jesteś zainteresowany nagrodami, jakie przygotowaliśmy? Oto co możesz wygrać, sprawdź: Konkurs Ivnet! 

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Dołączając do społeczności ivnet.pl masz szansę nie tylko na atrakcyjne nagrody, ale zwiększasz także możliwość sprzedaży własnych produktów. Wystawiając u nas ogłoszenie możesz zyskać wielu potencjalnych klientów, a do tego zarabiać na poleceniach usług. To układ korzystny dla każdego – Ciebie, Twoich klientów i użytkowników portalu. 

Zarówno rejestracja w serwisie, jak i publikowanie ogłoszeń oraz udział w konkursie są całkowicie darmowe i nie wiążą się z żadnymi zobowiązaniami. Wszelkie dodatkowe opłaty za promocję ogłoszenia są opcjonalne i nie musisz z nich korzystać, jeśli nie chcesz. Dołącz do nas już dziś. Zwiększ możliwości sprzedaży i zarabiania, a dodatkowo odbieraj bonusy, wygrywaj nagrody i korzystaj z kuponów rabatowych, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Przeczytaj artykuł na temat kuponów rabatowych Jak zarobić przy pomocy kuponów rabatowych, a także artykuł Kupony rabatowe ivnet.pl, by zarobić pieniądze – mnóstwo korzyści.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze! 

Pozdrawiam,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.