Darmowe Ogłoszenia i Oferty Motoryzacyjne – Jak sprzedać i kupić auto?

Zobacz galerię 06 styczeń 2017 12:48 od ivnet.pl

Darmowe Ogłoszenia i Oferty Motoryzacyjne – Jak sprzedać i kupić auto? 

Chcesz sprzedać lub kupić samochód? Prowadzisz firmę z częściami motoryzacyjnymi? Komis lub serwis pojazdów? Jeśli tak, to zachęcamy do publikowania u nas całkowicie darmowych ogłoszeń. To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać. Przeczytaj o tym, dlaczego strona z ogłoszeniami ivnet.pl to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twoich klientów.

Wystawianie ogłoszeń motoryzacyjnych ZA DARMO. Różne potrzeby, jedno miejsce.

Rynek motoryzacyjny jest naprawdę zróżnicowany. Sklepy, serwisy, giełdy, komisy, a nawet osoby prywatne muszą w jakiś sposób dotrzeć do odbiorcy. Każdy sposób reklamy jest dobry, choć niektóre wiążą się ze sporymi kosztami. Wystawiając prywatny samochód na sprzedaż zapewne zależy Ci na tym, by zminimalizować nakład finansowy, w końcu chcesz zarobić na sprzedaży, a nie dopłacać do interesu, prawda? 

Z jeszcze większymi kosztami muszą liczyć się przedsiębiorcy, prowadzący komercyjną sprzedaż samochodów lub części do pojazdów. Wystawiając nie jedno, ale dziesiątki czy nawet setki ogłoszeń, nawet drobne opłaty kumulują się w sporą sumę. Poszukując oszczędności warto zainteresować się naszym portalem, gdyż umożliwiamy wystawianie ogłoszeń motoryzacyjnych ZA DARMO.

Możesz zarabiać prawdziwe pieniądze,  w przypadku ivnet.pl jest to 35% wartości transakcji netto. - przeczytaj artykuły Jak zarobić na ogłoszeniach motoryzacyjnych?  i Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne – jak zarobić, kupić, sprzedać!  Umieść baner lub link na swojej stronie jak proponuje helion.pl/ czy zlotemysli.pl/ , lub systempartnerski.pl

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzedać swoje stare auto, motor lub quada, czy może prowadzisz komis samochodowy lub sklep z częściami, tutaj możesz się zareklamować, a to tylko wstęp do możliwości, jakie daje portal. 

Ivnet.pl – dlaczego warto?

Od początku działalności serwisu naszym głównym założeniem było stworzenie społeczności internautów, która będzie wymieniała się swoimi usługami i produktami z innymi członkami. Stworzyliśmy więc rozbudowaną, funkcjonalną platformę dającą wiele możliwości.

Umożliwiamy:

Dodawanie dowolnej ilości darmowych ogłoszeń

Dodawanie dowolnej ilości ofert firmy

Możliwość bezpośredniego kontaktu z ogłoszeniodawcą

Korzystanie z systemu kuponów rabatowych tylko dla użytkowników portalu

Możliwość dodawania własnych programów partnerskich

Dodatkowa reklama poprzez e-mail, Facebook i inne Social Media oraz Blog OPI 

Ogłoszenia i oferty motoryzacyjne - proste dodawanie. 

Jedną z podstawowych funkcjonalności portalu jest możliwość tworzenia rozbudowanych ogłoszeń motoryzacyjnych. Mamy coś specjalnego dla użytkowników wystawiających ogłoszenia motoryzacyjne. Dla ich wygody treść oferty może, a nawet powinna, być wzbogacona fotografiami i innymi multimediami np. filmami z YouTube, dzięki którym jeszcze skuteczniej zareklamujesz swoją ofertę. Dodatkowo każdy zarejestrowany użytkownik może korzystać z systemu kuponów rabatowych, dzięki którym zakup pojazdu będzie jeszcze korzystniejszy. Użytkownik ma możliwość dodawania własnego programu partnerskiego, polecamy artykuł Jak zarobić pieniądze wykorzystując Programy Partnerskie? oraz artykuł Jak zarabiać w Programach Partnerskich, stale i coraz więcej?

Do ogłoszenia możesz dodać dowolne dane kontaktowe, a nawet link do swoich stron, co jest rzadko spotykane na serwisach z ogłoszeniami.

Jeśli natomiast zależy Ci na dodatkowej promocji możesz skorzystać z opcjonalnego płatnego pakietu, w ramach którego oferta będzie wyróżniona. Ponadto zarekomendujemy ofertę na Facebooku i innych Social Media, w newsletterze wysyłanym do użytkowników, a także na naszym Blogu OPI w artykule. To są jednak zupełnie opcjonalne elementy, a dodawanie podstawowej wersji wpisu nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Jak sprzedać lub kupić auto z zyskiem?

Skorzystaj z darmowych ogłoszeń motoryzacyjnych i innych oraz z Oferty Firmy !

Nie musisz wydawać pieniędzy na reklamę ani czekać miesiącami na potencjalnego kupca. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na dodanie atrakcyjnego ogłoszenia. To jedyne takie miejsce o tak szerokich możliwościach.

ivnet.pl prezentuje także płatne ogłoszenia motoryzacyjne np. otomoto.pl/ , gratka.pl/

To wszystko znajdziesz na ivnet.pl – jedynym takim portalu ogłoszeniowym dla każdego.

Ivnet.pl oferuje wiele możliwości - zarejestruj się i zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze!

 

Z wyrazami szacunku,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.