Najlepsze usługi rachunkowo-księgowe oraz doradztwa podatkowego i biznesowego w Bielsku-Białej

Zobacz galerię 15 wrzesień 2017 12:59 od ivnet.pl

Najlepsze usługi rachunkowo-księgowe oraz doradztwa podatkowego i biznesowego w Bielsku-Białej

Forum Gospodarcze - Jerzy Jarosiński - prowadzenie firmy to zawsze wyzwanie. Niezależnie od tego, czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, mała firma zatrudniająca kilka-kilkanaście osób, czy też duże, dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Skala jest oczywiście inna, ale każdy właściciel firmy musi zmagać się z wieloma problemami, również rachunkowo-księgowymi.

Najlepsze biuro rachunkowe w Bielsku-Białej – doradztwo podatkowe

Ciągle zmieniające się przepisy prawa podatkowego, możliwość problemów czy wpadki podczas kontroli z Urzędu Skarbowego to tylko kilka z „niespodzianek” czekających na nieostrożnego właściciela firmy. Od 2017 roku wchodzi w życie wiele nowych przepisów, chociażby te o kontroli czasu pracy i minimalnym wynagrodzeniu na umowach zlecenie. Dlatego, aby nie dać się zaskoczyć urzędnikom, lepiej już zawczasu pomyśleć o rozwiązaniach ułatwiających prowadzenie firmy, a w tym pomoże Ci dobry księgowy.

Istnieje kilka sposobów na księgowość w firmie. Właściciele małych, jednoosobowych działalności często na własną rękę prowadzą rachunki lub korzystają z programów księgowości on-line. To dobre rozwiązanie, ale tylko w przypadku niewielkiej liczby faktur i kosztów. Zdecydowanie bezpieczniej jest powierzyć tę usługę specjalistycznej firmie, która dopilnuje wszystkich formalności, a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

Duże przedsiębiorstwa i korporacje mają natomiast we własnych strukturach dział kadr i płac oraz dział księgowości. To popularne, ale drogie rozwiązanie, gdyż wiąże się z koniecznością utrzymywania co najmniej jednego, a najczęściej kilku etatów. Tu znowu z pomocą przychodzi zewnętrzne biuro księgowe, które na zasadzie outsourcingu zajmie się firmowymi rozliczeniami, a koszt takiej usługi może być znacznie niższy, niż utrzymywanie etatowej księgowości.

Najlepszy księgowy w Bielsku-Białej - to również doradca

Samo podliczanie, wypełnianie tabelek i składanie dokumentów to rzecz ważna, ale usługi świadczone przez Forum Gospodarcze – Jerzy Jarosiński to coś znacznie więcej niż obliczanie podatków. Pracują tam doświadczeni i kompetentni doradcy podatkowi i biznesowi, którzy z przyjemnością pomagają klientom w zagadnieniach optymalizacji podatkowej, wydajniejszego prowadzenia firmy, obsługi nieruchomości i usług handlowych. Firma ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej, ale obsługuje klientów z różnych regionów, a na zaprzyjaźnionym portalu Forum Gospodarczego można zadać dowolne pytanie związane z prowadzeniem biznesu i otrzymać szybką odpowiedź od specjalistów z danej dziedziny.

Biuro Rachunkowe w Bielsku-Białej dla małych firm i dla dużych firm

Forum Gospodarcze – Jerzy Jarosiński

oferuje m.in.:

Usługi rachunkowo-księgowe,

Księgi rachunkowe,

Podatkowe księgi przychodów i rozchodów,

Rozliczenia ryczałtu ewidencjonowanego,

Kadry i płace,

Doradztwo podatkowe, gospodarcze i inne usługi,

Sprawozdania i raporty finansowe,

Kursy, szkolenia , wykłady, konferencje,

I wiele więcej.

Potrzebujesz kompetentnego księgowego z doświadczeniem!

Jeśli zadajesz sobie pytanie „czy potrzebuję usług księgowego”, to najprawdopodobniej potrzebujesz. Dlaczego? Ponieważ prowadzenie rachunkowości nie jest prostą sprawą, wiąże się z mnóstwem czasu, który można by poświęcić na przykład na rozwój firmy, a także z ryzykiem błędów, których PIP i Urząd Skarbowy nie wybaczają.

Na dobrym księgowym możesz polegać jak na przyjacielu – jest zawsze dostępny dla Ciebie, przyjdzie z pomocą w każdej sprawie i możesz liczyć na przyjacielską radę. Serdecznie polecamy zapoznać się z ofertą firmy Forum Gospodarcze – Jerzy Jarosiński 

Zapraszamy także do częstego odwiedzania naszego serwisu z ogłoszeniami ivnet.pl gdzie publikujemy atrakcyjne ogłoszenia, kupony rabatowe na usługi i produkty.

Jak zarobić pieniądze wykorzystując Programy Partnerskie?

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne - Jak zarabiać na poleceniach, jak zarabiać na programach partnerskich? - W przypadku ivnet.pl jest to 35% wartości transakcji netto. ivnet.pl prezentuje także płatne ogłoszenia motoryzacyjne otomoto.pl/ , gratka.pl/

Masz biznes, stronę, którą odwiedzą potencjalni klienci? Twoja oferta będzie widoczna, np. umieszczając baner, czy link na stronie dla klientów czy partnerów, podobnie jak helion.pl/ czy zlotemysli.pl/ , spójrz na serwis systempartnerski.pl

7 cech skutecznego ogłoszenia - jak zarobić! - Dodaj u nas darmowe ogłoszenia kupna, sprzedaży i wynajmu. 

Jak zarobić przy pomocy kuponów rabatowych oraz artykuł O korzyściach z kuponów rabatowych warto przeczytać i stosować system rabatowy.

Portal ivnet.pl oferuje szereg możliwości marketingowych, dlatego nie zastanawiaj się dłużej, zarejestruj się i zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze!

Skontaktuj sie już dziś i zacznij korzystać z najlepszych usług rachunkowo-księgowych w Bielsku-Białej  Forum Gospodarcze – Jerzy Jarosiński  - Kompetencje i Duże Doświadczenie dla Twojej Firmy.

 

Z wyrazami szacunku,

Mariusz Waldheim

Zobacz galerię zdjęć artykułuBrak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Wyraź swoją opinie ! Nie zwlekaj wyraź opinie na temat artykułu!
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.