O nas


 

Ivnet.pl prezentuje oferty i umożliwia pozyskiwanie klientów. Wiele osób poszukuje ofert mieszkaniowych, turystycznych czy inwestycyjnych, ofert wynajęcia lub kupna mieszkania, domu, apartamentu czy pokoju. Ivnet.pl umożliwia użytkownikom umieszczanie własnych ofert i ogłoszeń, a zainteresowanym skorzystanie dokładnie z tego, czego potrzebują. 

Wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, które przyczyniają się do wzrostu sprzedaży. Załóż profil i przetestuj nasz serwis! 

Umieszczanie i wyszukiwanie ofert i ogłoszeń jest proste!

Celem portalu ogłoszeniowego ivnet.pl jest dostarczenie przedsiębiorcom narzędzia, ułatwiającego promocję w internecie, a osobom poszukującym konkretnych usług i produktów – umożliwienie przeglądania ofert i ogłoszeń w jednym miejscu. Wszystkie oferty są prezentowane tak, by odnalezienie konkretnej informacji było niezwykle proste i wygodne, a dzięki zaawansowanej wyszukiwarce, dosłownie w kilka sekund wyselekcjonujesz interesujące Cię oferty. Jest to więc miejsce wymarzone dla przedsiębiorców, którzy w łatwy sposób mogą pozyskać dla siebie nowych klientów. W opcji Premium oddajemy przedsiębiorcom szereg dodatkowych możliwości i sposobów na jeszcze lepszą promocję. 

Dzięki zamieszczeniu u nas oferty przedsiębiorca zyskuje. Konkretnie:

1. Zwiększenie zainteresowania ofertą.
2. Nowi potencjalni klienci.
3. Prezentacja w serwisie ivnet.pl, w Aktualnościach, na Facebooku, Twitterze i innych.
4. Artykuły na temat oferty przedsiębiorcy w ivnet.pl, w Aktualnościach, Facebooku i innych.
5. Gwarancja satysfakcji - bieżący kontakt, stała dyspozycyjność. 
6. Lepsze pozycjonowanie strony firmowej.
7. Dostęp do panelu ofert i ogłoszeń - możliwość bieżącej modyfikacji.

TWÓJ BIZNES OBECNY NA TYSIĄCACH STRON

  Dbamy o to, by ogłoszeniodawcy mieli szeroki wachlarz narzędzi do wyboru. Oprócz wystawienia rozbudowanej oferty, umożliwiamy promocję w mediach społecznościowych, w aktualnościach, w mailach do listy. Ponadto przedsiębiorcy mają możliwość prostego podłączenia programu partnerskiego.

Zachęcamy i kierujemy zainteresowanych klientów do prezentowanej oferty, a także pozyskujemy nowych klientów, którzy wcześniej nie wiedzieli o firmie. Prezentacje zapewnią dodatkową korzyść, gdyż wpierają działania SEO. Linki prowadzące do strony www będą widziane przez wyszukiwarkę Google, a tym samym witryna będzie pozycjonować się wyżej w wynikach organicznych.

PREZENTACJA i PROMOCJA 

1. Prezentacja w Mediach, gdzie zasięg zwiększa się codziennie - Facebook i inne.
2. Prezentacja w ivnet.pl – Pełna Oferta - duże zdjęcia, kontakt, opis oferty, załączniki: YouTube, PDF.
3. Prezentacja w Aktualnościach, w Artykułach - Google wyświetli artykuły potencjalnym klientom.
4. Prezentacja w mailach do rosnącej Listy Mailingowej - dzisiaj 5 klientów, a za kilka miesięcy 1000 klientów.
5. Opcja Programu Partnerskiego i pozyskiwanie partnerów i klientów.
 

Ivnet.pl i Social Media odwiedzane są przez wiele osób poszukujących mieszkania, domu, apartamentu czy pokoju do wynajęcia lub kupna. 

Prezentacja Premium. Prezentacja w Aktualnościach, w Artykułach, gdzie internauci mają bezpośrednie odniesienie do Oferty Przedsiębiorcy, Prezentacja w Mediach Społecznościowych, gdzie zasięg dotarcia zwiększa się codziennie. Prezentacja w mailach do stale rosnącej Listy Mailingowej.

Kilka powyższych opcji wartych jest uwagi.

Pozyskiwanie klientów poprzez Prezentację nie musi być drogie.

PREZENTACJA + ROCZNA GWARANCJA - 397,- zł netto/pierwszy rok

PREZENTACJA + ROCZNA GWARANCJA - 97,- zł netto/kolejny rok

 

Załóż profil Użytkownika (imię i email) i wypełnij prosty formularz, który można na bieżąco edytować i modyfikować - bez umów, bez zobowiązań. Zarejestruj się teraz i Dodaj ofertę. Wybierz opcję na 12 miesięcy, gdzie otrzymasz najwięcej korzyści i satysfakcji.

Zespół ivnet.pl